Tamdent Hakkında ağız ve diş sağlığı Hakkında

             TAMDENT ‘in kurucuları Dt.Leyla Aydın ve Dt.Erkan Aydın dır.

  

Dt.Leyla AYDIN1976 yılında Bulgaristan`ın Koşukavak kasabasında doğmuştur.1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.1998- 2000 yılları arasında Bursa`da özel bir muayenehanede çalışmıştır.2000 yılından itibaren meslek hayatına İzmir`de devam etmiştir ve  Dt. Erkan Aydın ile beraber serbest dişhekimliği yapmaktadır.İki çocuk annesidir.    


     

  Dt.Erkan AYDIN1974 yılında Bulgaristan`ın Koşukavak kasabasında doğmuştur.1998 yılında Ege Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.1998-2000 yılları arasında Çorum 29.Topçu Taburunda askerliğini tamamlamıştır.2000 yılından itibaren serbest dişhekimliği yapmaktadır.Leyla Aydın ile evlidir.

 

HAKKIMIZDA:

 

2000 yılında Abdi İpekçi caddesinde ilk muayenehanemizi açtık.2006 yılında şu andaki modern kliniğimize taşındık.Kendimizin rahat ve mutlu ,hastalarımızın ise ferah ve konforlu hissedeceği bir yer oluşturmaya çalıştık.Her ayrıntısı geleceğe dönük olarak düşünüldü ve planlandı,dekorasyonu zevkle yapıldı.

       

Klinik yerinin genişliği  ve bize ait olması istediğimiz herşeye imkan sağladı ,işimizi kolaylaştırdı.Buna rağmen 2010 yılında daha da büyümeye karar verdik ve klinik 2 kat haline dönüştü.Zemin kat da ana klinik katına entegre oldu.

       

Kliniğimizin ismini de oğullarımızın isminden esinlenerek TAMDENT haline dönüştürdük . 2010 yılından itibaren de ``Tamdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği`` olarak yolumuza devam etmekteyiz.